OFF – MARKET CZYLI DYSKRETNA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Coraz częściej spotykany termin „off market” to nic innego jak sprzedaż, bądź zakup nieruchomości, która nie jest publicznie dostępna na żadnych platformach nieruchomościowych. Strategia ta opiera się na doświadczeniu i wiedzy agenta, który poszukiwania nabywcy nieruchomości rozpoczyna od swojej rozbudowanej sieci kontaktów i współpracy z innymi agentami, tym samym korzystając z ich zasobów.

Off Market znajduje zastosowanie szczególnie na rynku nieruchomości premium, tj. nieruchomości z wyższej półki cenowej, bądź w wyjątkowej, trudno dostępnej lokalizacji.

Taki rodzaj sprzedaży sprawdza się przede wszystkim wtedy, gdy sprzedającemu z różnych powodów zależy na zachowaniu prywatności. 

Off market w branży nieruchomości to sposób sprzedaży, który oferuje wiele korzyści: zapewnia zachowanie prywatności, zwiększa atrakcyjność oraz unikalność oferty dla potencjalnych nabywców, gwarantuje dyskrecję.

Warto jednak pamiętać, że skuteczność tej strategii zależy od wielu czynników, takich jak lokalny rynek nieruchomości, atrakcyjność oferowanej nieruchomości i preferencje potencjalnych nabywców.

Dlatego jeśli:

  • Chcesz dyskretnie sprzedać nieruchomość –  zapraszamy do współpracy. Nasi doradcy posiadają doświadczenie, umiejętności i kontakty. Wspólnie opracujemy strategię sprzedaży, aby zapewnić optymalne podejście do transakcji oraz pełne wykorzystanie potencjału nieruchomości.
  • Chcesz wiedzieć pierwszy o ofertach off market – zgłoś się do nas już dziś i zapytaj o dostępne nieruchomości!